מוסמכי אוניברסיטת חיפה מחזור 38

לשנת הלימודים תשס"ה

 

הפקולטה למדעי  הרוח

 

אבו זרקה אשרף, מצטיין הדיקן ללימודים מתקדמים

אבו-חמיד סאוסן

אבוקסיס תקוה

אביהו דליה

אבין חנה

אבני לירון, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

אבנר אליק

אברדם רות, הצטיינות

אגמון אפרת

אגרט אלה

אדלר אירית

אדלר גלירום

אדלר יצחק

אהרון דני

אוחנה אתי

אופנברג צביה

אושר יצחק

אזנקוט דניאל, הצטיינות

איזנברגר אמיר

איל שרון

אילון דפנה

אלבו יצחק

אלוין ינה

אלוני גליה

אלוני עודד, הצטיינות

אלוס רוית

אליהו אליהו

אלעד זהבה

אלקיים גיא

אמבון רבקה

אמויאל דנה

אמיתי נוגה

אסלאן מוחמד

אפורי עוואד קרן

אפלבום דבורה

אפריאט ליאת

ארז איילת

ארז רונית

ארט קרני

אשקר לובנא

אתחד עדנה

באשא פריד

ביבר אוה

ביטון שגב רויטל

בירגר אלכסנדר

בירד אילנה

בירנבאום ריקי

בירנבאום ריקי

בכור יהודית

בן זאב אילן

בן ציון יעל

בן שלוש אלברט

בן-אבו איריס

בן-אדם אורנה

בן-דרור אבי

בן-שטרית חנה

בן-תורה דינה

בסר עינת

בר גבריאל

בר -טל סיגל

בר חן רותי

בר עוז נורית, הצטיינות

בראונשטיין שמואל

ברבי שלום

ברבר תמר

ברגר אילנה

ברודסקי ילנה

ברור דינה

ברנד מרים תהילה, הצטיינות

ברק אור

ברקאי עפרה

ברקת מירי

בשארה בותינה

גאליה עלי

גוזל אביבה

גוזנר אילנה

גויכמן יעל

גויכמן יעל

גולדמן יעל

גולדנר צאלה

גולדשטיין רחל

גולן אילנה

גור נועה

גזית טובה

גיאת פלטיאל

גיבלי חיים

גלברד-גיל שרון

גלייך אתי, הצטיינות

גלנץ אביר

גפן סיגל

גרה נעמאן

גרובר חוה

גרוסמן שמואל

גרייב תוג'אן

גרינפלד עדינה

גריצנקו עדי

גרף איריס

דהאן עפרה

דהאן מנט סימה

דהן אילנה

דהן יצחק

דהן בן -שימול אילנה

דוד חי חנה

דוידסקו מאיר

דורוב ויקי

דורון שמעון

דנא דניאלה

דקל רונית

דרור רחלה

האשול לינא

האשול לינא

הירש רוני

הללי דליה

הלפרין מיכל

הסר דינה

הרץ אלונה

הררי איריס, הצטיינות

הרשקוביץ בילי-אריאל

ואכד רולה

ובר נעמי, הצטיינות

ווטרובה גרגורי

וייס יעקובה

וירטהיים לאה

וישניה רבקה

וקנין אבי

וקסלר מימי

זגגי ישראל

זורע נועה

זחאלקה באסל

זחאלקה נאזם

זיגלמן סיון, הצטיינות

זיסו כרמית

זלוצובסקי-לוי הדס

זליג נטשה

זלמנוביץ בעז, הצטיינות

זמיר נדין

זמירו מערוף

זסלבסקי ענת

ח'ורי מיכאיל

ח'יר פראג' רוזאן, הצטיינות

ח'יראלדין כמאל

חג'ג' מרים

חגי ערד

חוג'יראת חוסיין

חוגראת אברהים

חודיק אנה

חולי משה

חוסין עמאד

חורי איביית

חורי סאמי ח.

חזות אסנת, הצטיינות

חיזגילוב אירנה

חייט בת-שבע

חיים-פור אילן

חכם שמחה

חלבי אבו יוסף חנאן

חמאד עבד

חמודה סאמי

חמיסה רביע, הצטיינות

חנני הדס

חסן מוסטפא

חרוש צמרת

טנא גיא

טסלר שמואל

טרביה מחמוד

טריף מרואן

טרמצ'י שלום

יובל עידית, הצטיינות

יופה דניס

יחיא סמדר

יחיאב איילת

ינאי בנימין

ינון עדו

יסוד ניר

יעקואל לונטה

יעקואל לונטה

ישועה_סקוק ורד

כהן אלי

כהן חיים

כהן קרן

כהן ריקי

כוחן שאול

כס-אל יפעה

כספי רות

כץ לאה

כראם מוניר

כריים סמיחה

כתאנה תמימה

לב רן מיכה

לבנון אמיר, הצטיינות

לוזון יהודית

לוזון לאה

לוי מהלל

לוי ציונה

לוי רינת

לוי שגיא

ליברמן מיכאל

לייבוביץ יהודית

לירן נעמי

לנדאו מזל

לנדסהוט טל

לפיד גאולה

מאלי מריה

מארון קטרינה

מבארכה מאמון

מבורך אריאלה

מהדי זדה יוסף

מואסי אפנאן

מוזס מירי

מועדי נאיף

מועלם רונית

מוקארי חאלד

מטר היפא

מיכלוביץ ליאור

מיסקין חני

מנגד שרון

מסילתי רחלי

מסס רוחמה

מעין יואב

מצנר ליאורה

מקלדה יוסף

מרקו רבקה

משפחת ביטון

מתוקי חנה

נאמן ישראל

נברו-מלאך דליה

נגר-הילמן אורנה

נגרי איתי

נוה רן, הצטיינות

נוי הגר

נוימן חגית

נוריאל ניבה, הצטיינות

נחום אילנה

נחמני אפרת

נחשון שני

ניסני- גוטמן טל

נתנאל ינון

סאבא תופאחה

סבג יוני

סגל ליאורה

סגל סיגל

סואעד יאסר

סואעד כאמלה

סובורובר אינה

סויד אזהאר

סולימני אורלי

סועאד חאלד

סיני אסף

סיסו פנחס

סלאמה בשיר

סלאמנה ויפקי

סלמה רוני

סלע אורי

סמחאת מחמוד

סמל רונית

ססר מיכל

ספייה הלאל

ספיר טובה

סרדלישוילי לילי

סרוג'י נדין

עואודה אוסאמה

עוזי תמר

עומר ג'והיינה

עותמאן זהור

עזאיזה תימיה

עמור אסתר

עמיר עליזה

ענתבי ירדנה

ערב אורית

עתאמנה מהדי

עתאמנה עאדל

פגי-לבון נורית

פדידה אלי

פדעוס עביר

פדרמן אהוד

פדרמן יאיר

פוגל אבי

פולק הילה, הצטיינות יתרה

פולק תמר

פורת אלדד, הצטיינות

פחמאוי סאמיה

פחמאוי פרג

פיינשטיין נורית, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

פינטו אביבה

פינסלי שרה

פישביין-קיטאי נורית

פישלר רוית

פלד מירב

פלדמן אריאל, הצטיינות יתרה

פפיר אורית

פפיר אורית

פרג מיכל

פרו עפיפה

פרח רימה

פרטובי דורית

פרי מינה

פרידמן אילה, הצטיינות

פרץ עידית

פררה ריבי

צדיק גלי

צויקל דבורה, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

צוקרן טלי

ציון אהרן רוני

צינגוט מלכה

צלישר יעל, הצטיינות

צמל ענת, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

קדר קלאודיה

קדר-רופמן יעל

קהת סימונה

קורצמן ורד

קושמרו יוסף

קייס חמאדה

קיפניס נורית

קל-לי סוניה

קלטש רנה, הצטיינות

קליימר יפית

קסיס מהא

קפוסטין צפורה לאה

קרוא ברוריה, הצטיינות

קריגר אברהם

קרצו חנה

קשקוש שפק

רוזן אילנה

רוזנבלט חזנמוס חיה

רוזנברג יוהנה, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

רוזנטל תמר

רוזנפלד שרית

רויטמברג איילון

רונן בתיה

רחמני תיקי

רייזמן-קדר יעל, הצטיינות יתרה

רץ נינל

שבח דורית, הצטיינות

שגב לילך

שגיא ניצן, הצטיינות

שוורצמן רוטבנד הניה

שולץ רינה

שושניק הדס

שזר רעות

שחאדה אבראהים

שחברי סינא

שחברי סינא

שחורי רחל

שחם מאירה

שחר עמליה

שטינברכר נאוה

שיבלי עומר

שיזף נועה

שיך-חשמה לינה, הצטיינות

שילה רחל

שיף בר

שלו שפרה

שמו יוחאי

שנאן סלימאן

שפיר זאב

שפירא אפרת, הצטיינות

שפירא קרני שרון

שר רוברט

שר ריקי

שרי עידן

שרירא יפה

שרירא יפה

שרם חיה

תמם אורן

 

הפקולטה למדעי החברה

 

אבו בכר בכר

אבו טריף סאלח

אבו יוסף נאיל, הצטיינות

אבו-עיאש סעיד

אבו-שריף סאמר

אביגדור צביקה

אבידב רחלי, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

אביר קובי, מצטיין הדיקן ללימודים מתקדמים

אבירם מילי

אבירן אלון

אבראהים אחמד

אברהמס עמיחי

אגבאריה עבדאלכרים

אדלשטיין עמית

אהרונסון-רוט אלה

אוזן שרון, הצטיינות

אוחיון דוד

אולצוור אריאל

אולשוונג-לוי דליה, הצטיינות

אופיר גוטלר מרגנית

אורן רן

אזארי אנה

אזולאי עליזה

איבנשיץ נורית

אידלברג יעל

איוב שאכר

איזנברג אלונה

אילת אמיר

אל-גול רובא

אלגני אורית, הצטיינות

אלון אילנית

אלון יגאל

אליאל תמר

אלמוג גיורא

אלמון מירב

אמארה חסן

אמארה חסן

אמארה עולא

אמון עסיס אורלי

אמזלג יעקב

אנגרט לריסה

אנדג'קו איל

אסטרוגו תמיר

אעמר - יאסין מנאל

אפטר אילן

אפק דליה

אפרלב ילנה

אפרתי נדב, הצטיינות יתרה

ארבל רעות, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

ארז גד

ארז רויטל, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

ארזי יאיר

אריאל נגה

ארצי זיו

ארקין פבל

אשכנזי אלעד, הצטיינות

אתר יעל

בארי איתי, הצטיינות

בגדדי סאוסן

בדארנה אברהים

בדר בדר

בוגוסלבסקי לריסה

בוגץ אורלי

בולוס ג'ומאנה

בוקי שנהב

בורטניק ג'יסל, הצטיינות יתרה

בירון דן

בכר ירון

בכר שלמה

בלום אפרת, הצטיינות יתרה

בלוססקי ישעיהו

בן אברהם שמרית

בן בעש"ט דוד

בן דוד-נחמיאס טליה

בן יאיר ציון

בן יוסף ניצן

בן מוחה רויטל

בן מיכאל מיכל

בן עוזיאל ליאת

בן עזרא אהוד

בן עמי שירלי, הצטיינות

בן שבת ענת, הצטיינות

בן-אריה שלום

בן-דוד גבי

בן-רפאל ענת

בן-ששון-מרדכי אתי

בנג'י רונן

בנדק חן

בנין אירית

בניש צבי

בר דורית

בר רבקה

בר שרה קט, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

בר און אורן, הצטיינות

בר יוסף זהבה

בראון רוזנה

בר-עוז עדי

ברבר פנחס

ברגר רונן

ברוטמן עירית

ברוך מוטי

ברמק מרינה

ברעם יניב

ברק מיכל

ברק עדי

ברקו ראובן

ברקוביץ אורה

ברקובסקי שלמה, מצטיין הדיקן ללימודים מתקדמים

גאנם מופיד

ג'אבר בשיר

גבאי לירון

גבאי עופרה

גבישי גמאל

גבעול אמיר

גדבאן יאסר

גואטה שיקמה

גוטמן שחר

גוטפריד דנה

גולדין ליליה

גולדשטיין טליה

גולדשטיין שלומית

גולן לימור

גונן דורית

גורביץ' גריגורי

גורדון-קוניצ'ר אולגה

גיילר מאיה

גיל צפורה

גימפלסון ליליה מגי

גינוסר נעה

גל אדריאן

גלבוע דלית

גלזין אדוארד

גלזמן אלכסנדר

גלזר אמיר

גליקו כפיר

גלמן יונה

גן דפנה

גנגרינוביץ' מיי-טל

גנץ פנינה

גצלר שירה

גרטי עדי

גרינברג מאיר

גרנות ביריה

גרסטל גלית

דאר מלחם בלאל

דביר קורן מיכל, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

דגן עטר

דוניו גדעון אורנה

דורון אייל

דיאב מוהיב

דיאב מוחמד

דיאמנט גלית, הצטיינות

דיוקמן אריאלה

דיחנו אילנה

דיין אורי

דינרמן אהוד

דיסקין יובל, מצטיין הדיקן ללימודים מתקדמים

דנילוב ודים

דעבול בן ציון

דקל ליאור

האוזמן עלימה מיכל

הדר צבי, הצטיינות

הוארי סאמי

הובר פריגנטי שרון

הוכברג שירלי

הולנדר עמי

הוניג רון

הורוביץ גיא

הורוביץ יעל

הורן אפרת

הינדי עופר

הירש עידית מרים

הכט דגנית

הלוי דרור

הלל אידית

הלפרין עירן, הצטיינות יתרה

הרץ אושרי

הררי דניאל

וולף יפתח

וולף מיכל

וונדה קסהון

ויזל שלומית

וייס-יצחקי תהל

וייסבך אילנית

וינדמילר אורן

וינינגר דגנית

וינשטיין אדוה

וקסלר יעל

ורד קובי

ורד שירז

זאמל הודא

זאמל פואד

זגורי משה

זומר בן

זומר חיים, הצטיינות

זיו טוני

זיו ישראל ישי

זייפרט ליאת

זילברברג דיקלה

זיסליס מרט

זך מיכל

זלצברג בני

זמיר יצחק

זק אלונה

ח'יר ג'מיל

ח'לאילה סאלח

חבר בלה

חוואש ראשיד

חוטר משה, הצטיינות

חוסרי ופא

חורי רחל

חזות כרמית

חזיזה רז גלי

חזקיהו אברהם

חיימוביץ איתן

חיימוביץ' דפנה, הצטיינות

חכם לזר, הצטיינות

חכמיאן רותי

חלבי שאדי

חלוץ כנרת

חלחל מאנו

חלילי פנינה

חליליה מוחמד

חלמיש לימור

חן אורי, הצטיינות

חן יוסי

חנן אלון, הצטיינות

חסאן שרף

טאובר ישראל

טאפש פאיז

טובי סולי, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

טיאנו אלי

טל עינת

טלמור אהד

טרביטש עינת

טרומן צינמן גלית, הצטיינות

טרקיי ברוך_מסגנא

יהושע נחום

יוגב-חיימוביץ תמר, הצטיינות יתרה

יוהלשט ג'יג'או

יולזרי רמי

יונגמן פנחס

יונה שלמה

יונס הימת

יונס עליזה, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

יוסף עמית

יכין טל, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

יליזרוב וילי, הצטיינות

ינאי נעם, הצטיינות

יעקבי יפית

יערי שחף, הצטיינות

ירחי אמיר

ירחי מורן, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

ישראלי נועה

כ"ץ יוסי

כהן אילן

כהן איתי

כהן טל

כהן יורם

כהן יריב

כהן עפרה

כהן קרן, הצטיינות

כהן עמיאל מיכל

כהן-סיגל יעל, הצטיינות יתרה

כהנר לי, הצטיינות יתרה

כיאט עיסאם

כיוף אלין

כלף טובה

כניפס פואד

כעביה חסן

כץ אושרת, הצטיינות

כץ איתן

כץ ערן, הצטיינות

כץ שלמה

כץ שלמה, הצטיינות

כץ תאיר, הצטיינות

כראדי יעקב

כרכבי מונא

כרכום שמאי

כרמי מירב

כתב רוית

לאופר ענת

לביא יצחק

לביא יצחק

לביא רוני

לביא כהן קרן

להב תמר

להבי-אליאלי שני, הצטיינות

להמן עופר

לוגסי אלון

לוטן הילה

לוטן רינת

לוי איה

לוי איתמר

לוי אריה

לוי דורית

לוי יוסף

לוי לילך

לוי-ישראלי עינת

לוסטיג מיכל

לוסקי עמנואלוב אושרית

לופו גלית

לזר שרה, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

לחמן שירלי, הצטיינות

לחר יעקב

לטמן שלום

ליאון רן

לייבה קרן

לייזר שירלי

לייכטר מיכל, הצטיינות יתרה

ליכט סיגל

לינדמן נעמה

ליסק אלון, מצטיין הדיקן ללימודים מתקדמים

למא קרול-ג'ין

לניר טלי

לסרי ליאור

לרר יפעת

מאיר אלון

מאיר יוסי

מאירוביץ מאיה

מברט מרדכי

מור יוסף אברהם

מור עינב איילה

מזור מאיר

מזור שי

מזרחי חגית, הצטיינות

מזרחי יניב

מזרחין דוד

מטסרו חנן

מייזלין סרגיי

מיכאלי יצחק

מיכאלי מרדכי

מילר דורית

מימון אמיר

מינץ-לוי ענת

מיתקי רויטל

מלין חגית, הצטיינות

מלכה רונן

מנדלביץ' חגית

מנחם אילנית

מנחם דוד

מנצור אימן

מנצור נגיב

מסלוב סבטלנה

מקובסקי איתי

מרגליות אהרון

מרדכי שחר

מריל שרי, הצטיינות יתרה

משקובסקי סבטלנה

נאור אופיר

נאור דניאל

נאמן-אברמוביץ אדוה

נוימן עידית

נזר גיל

נחום אוהד, הצטיינות

נטע מרים, הצטיינות

ניימן ילנה

ניסנבאום רחל-לאה

נמני רונן

נערה זוהיר, הצטיינות

נקר מנשה

סגל לביא

סגל ענת

סדן מירה

סובול גלינה

סוויד אליהו

סולומון דן

סולומון שי

סום קרן

סורוקה ולדימיר

סטודני ליעד

סטנקוב קטיה

סטנקובסקי איריס

סידי דבורה

סיסם שלמה, הצטיינות

סלאמה כאמל

סלוביק יגאל

סלימאן סעיד, הצטיינות

סלע אביעד

סעד גולן

סעדיה יצחק

ספירידונוב יאן

סרור אכרם

סרור דן

סרחאן עדאי

עאבד בסאם

עבאס ח'טיב חליל

עבדאללטיף פאדי

עבוד אנג'ליק, הצטיינות

עבוד סאמר

עובד יפית

עובדיה אבשלום

עומר טארק

עזורה דלית

עלי ואסים

עם שלום שלמה

עמיקם אהוד

עמית דריזין ינון

עציון אבי

עציוני עמוס

ערבה יעקב

פאחורי אבראהים

פאר אייל

פאר מזל

פארן רונלי

פדלון אידאה

פדרליין אורית, הצטיינות

פוגל אייל, מצטיין הדיקן ללימודים מתקדמים

פומרנץ קרן

פוקס אלשמע

פוקס צבי

פוקס רבקה

פורמן אדוארד, הצטיינות

פורקוש אריאלה

פז ענבר

פיבניק ולריה

פיגרס נתנאל

פייגלס אוחנה טלי

פיין אילת

פיין שולמית, הצטיינות

פיינשטיין דניאל, מצטיין הדיקן ללימודים מתקדמים

פייר גיל, הצטיינות

פינבליט גלית

פינקל מאיר

פיצ'וק אולגה

פיקלצ'יק עמנואל

פיקסל יפעת

פישל פנינה

פלג אלון

פלג עדי

פלד דינה

פלד עמיר

פלד פנחס, הצטיינות

פלוטקין ניר

פלטין דרור

פלנטר בר-לב מירב

פלקוביץ נעמי

פניאס יאיר

פפירמן יעל

פרג' חגית

פרג'י אבנר

פרטובי יורם

פרי אילן, הצטיינות

פרי שי

פריאל עדנה

פרידלנדר יאיר

פרידמן ראודניץ טל

פרנס רבקה

פרנקו הדר, הצטיינות

פרנקוס מאיה

פרסיצינסקי מירב, הצטיינות

פרתום עודד, הצטיינות

צאלח כלנית, הצטיינות יתרה

צבן שרון

צברי-טופז רז

צברלינג אפרת

צגהון אהוד

צובוטרו קרן

צורף מזרחי קרן

צחורי איילת

ציזלינג דרור

ציילר אתי, הצטיינות

צפאי מרב

קאופמן דניאל, הצטיינות

קארו אריאל, הצטיינות

קבישצר ילנה

קבלאן ג'יהאד

קדישי נילי

קובי אסתר

קובי ליאת

קוברין אריה

קוחן יעל, הצטיינות

קוטן-פלג מרים

קוסטיוק מריה

קוסטנקו מריה

קופפר אבירם

קופר גלית

קופר רותי, הצטיינות

קורוטקין שרה

קורט ליה, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

קורלאנד ולדיסלב

קורץ אילן

קיגלר משה

קידר ניר, הצטיינות

קלינגר לוי תמרה, הצטיינות

קלמוס עינת חיה

קנזין משה, מצטיין הדיקן ללימודים מתקדמים

קרביצקי אליזבט, הצטיינות

קרין כנרת

קרינסקי מנחם, הצטיינות

קרלשטיין יוליה

קשטן אביב

רבינוביץ' עדי

רג'ואן חזי

רדרס גיא

רובין חיים

רובינסקי אלה

רוגובסקי אמיר

רוגצ'וב מרינה, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

רודיק ליאור, הצטיינות

רוזן רון

רוזן בכר זיוה

רוזנברג גלית

רוחאנא עיד

רוט גילי

רוט תמי

רוטמן מירי

רומנו עדי

רונן ליאת

רונן מלי

רוס רני

רז קסלר ורד

רזניק אבי

רחמה עודה

רחמים ענבל

רכס אורן

רסקין סבטלנה

רפאל יהודית

רפפורט עינת

רשף אביבה

רשף ערן

שבירו יורם

שבץ מאור מרסל

שגב שירה

שגיא יריב, הצטיינות

שהם צור

שובלי אבירם

שוורץ אלון, מצטיין הדיקן ללימודים מתקדמים

שור ערן, מצטיין הדיקן ללימודים מתקדמים

שחף שמואל

שחר אביטל

שחר טליה

שחר שרון

שטיינברג רחל

שטילר יאיר

שטינפלד חנן

שטרן גיל

שטרנברג אושרית

שי רונית

שיבאני פרג'

שיח' מוחמד איימן

שילו אבנר

שך דורון

שלום הילמן אפרת

שלומי ירון

שלפמן לירן

שמגר אפרת

שמואלי אדי, מצטיין הדיקן ללימודים מתקדמים

שמואלי דליה

שמואלי שרית

שמור הילה

שמיר עירית

שמיר רונית

שנהר הלית

שני אייל

שני יריב

שני אור טל, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

שנידור ישי

שנפ חיה

שפיר גיא

שפירא מעיין

שפירא נעמה, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

שפר עופר

שקד אביבה, הצטיינות

שקולניק לי-היא

שקלים אלינור, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

שרון זהר

שרוף אורטל, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

 

הפקולטה לחינוך

 

אבו זייד רנא

אבידן כהן שושנה

אבן-חן יעל

אבן-צור חגית

אבני עדית, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

אברהם ענת

אגבארייה חמזה

אהוד מור-חיים הילה

אהרונוב מאיה

אטיאס לימור

אטיה שרה-יעל

אייל טליה טל

אלון קוטק מיטל

אלטב יעל

אלנר אילן

אסדיה חנאן

ארואסטי-גיבנט נירית

אשמוז סיהאם

בדר מהא

ביהם רויטל

בלום אורי

בן הרוש שלמה

בן זקן אשרת, הצטיינות

בן יצחק קלוטש איתן

בן ישי הדס

בן-גל ענת

בן-דרור שירי

בן-זקן עדי, הצטיינות

בן-חיים רינת

בנו יפית

בקון אסתר

בר אור-ששונקר קרן

בר-לב מיכל

ברטוב גליה

ברק דנה

ברק ריקי

ברקת סימה

בש-מרץ' מיכאל

ג'ביש ג'יהאן

גבאי רונית

גדבאן שאדיה, הצטיינות

גולבוביץ' קרן, הצטיינות

גולד טל

גולדנברג אורן גלית

גורדון מאיר גלית

גורניק מאיה

גליק-עופרי אורית

גלנץ מרגלית

גרדי וינוגרד שרון

גרוסמן רויטל

דאו מנאל

דאניאל שרי

דורון עמית

דיין עפרה

דיסקין חגית

דמבו אלה

דעאס לינא

הדרי ענבל

הורוביץ יעל

הכטלינגר ציפי

הלוי חני

הרצברג נאוה

ווליניץ יעל, הצטיינות

ויטני טלי רויטל

וייזר - נוי אתי

וכטל דנה

ולרשטיין שרון

ונדרוב מעין, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

וקנין תהילה

ורקר חזן נירית

זהר אבו רחמון נרימאן

זומרפלד ענבר

זינגמן אראל

ח'יר פראג' רוזאן, הצטיינות

חביבי עדי

חזן ענבל, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

חלבי-נסראלדין מנאל

חן ליאת

חנין אפרת

חנין שמואל

חסין רונית, הצטיינות

חסן ראידה

חצ'ואל אבי

טוביאן תמרה

טופז בורובסקי הילית

טסליצקי מרק

יאבו קרן

יאנקו פלינק אסתי

ידידיה רחל

יובל מעין

יחזקאל מירב

ימיני עידו

ישראלי מילאנה

כהן דפנה

כהן סיגלית

כספי סיגלית

כרייני ראניה

לברטוב כהן אביטל, הצטיינות

לובלינר הילה

לוי פנינה

לוין אורן אורית

לוריא שרית

ליבמן מרקו מיכל

לניר לסלי

לפידות נעם, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

מאיר גילה, הצטיינות

מגדוב אמירה

מור מיכל

מוריק רונית, הצטיינות

מטר אוסאמה

מירקין אלה, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

מצנר רוית

מרג'יה לינא

מריח אמירה

מריח הודא

משילח דליה

משען עדי

נג'ם-סלאלחה הואידה

נגו אורנה

נוה ריקי

נצר מיה

נרקיס טל, הצטיינות

סבן עדי

סגן-כהן אביטל

סדן אביטל

סובל שרון

סולומון הילה, הצטיינות

סורסקי הילה, הצטיינות

סמוכה מרים

סמעאן ניווה

סנה הדס

ססר מיכל

סעדון אורנה

ספדי נהאיה

סרור רמי

סרחאן עלי

עדות טרודל רות

עדנאן חיתאם

עוגור-רואימי מירי, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

ענאבוסי נבילה

ענבר שולי

פאר דודו

פטררו טל

פיטוסי שלי

פיצוויג אילנה

פרג' נדא

פרח כריסתין

פרישווסר שירה

פרננד-ברוק כרמית

צבי אתי

צור-המברה רחל, הצטיינות

קאסם חג'לה

קהת סימונה

קוואס סאלי

קלודה איריס, הצטיינות יתרה

קליימן אירינה

קסיס דאוד

קרביץ שרונה

קריסטל לילך

קריצ'מן אירנה, הצטיינות

קרניאל יעל, הצטיינות

רביב קרויטורו טלי

רודל לירון

רוה-ברקאי נרקיס

רוזן יגאל, הצטיינות

רוזנטל אזולאי מיכל

רון יפעת

רוסנו לילך

רותם ארט טל

רחמון מאיסה

ריגר רחלי

רייטמן ויקטוריה

רייך תמרה

ריין איקי אירית

רצין נטע

שבאט שבאט

שור נועה

שושן סימה, הצטיינות

שחר יפעת

שחר רחל

שחר-דרוק אפרת

שטמברגר גלבוע ורדית

שטרומר מרית, הצטיינות

שיפר גלעד

שכטר מלול מיכל, הצטיינות

שלאעטה סואר

שלום-אולמן גליה

שמאי פנינה

שמעוני פני

שמשינס עינב

שנהב רות

שנידר אושרת

שניידר מאיה

שעאבן מנאל

שעבאן רוז

שריג אורלי

 

הפקולטה למשפטים

 

אסמן אורן, מצטיין הדיקן ללימודים מתקדמים

ארונוביץ אריאל

הראל אסף

הרדוף אסף

כהן מזל

ליבנה אמיר

נווה ערן

פריאל לילך

שריר מיכל

 

הפקולטה ללימודי רווחה ובריאות

 

אבישי דפנה

אבן צור תמר

אברהמי נעם

אגוזי ורד

איזינגר בתיה

איתן דורית

אלביליה אסנת

אלגבה דפנה

אלתר רחל

אסיף ליטל

אריזון אילנה

אשל מירב

בורשטיין מעיין

ביברינג יעל

בילרט מרב

בלום רונית, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

בלקין אפרת

בן ארי כלנית, הצטיינות

בן יוסף גליה

בן-ח"פר קמינר דניאלה

בנדור ניר

בנימיני ירון

בר לב מריינה

בר משיח רונית

ברון מיכל

ברזילי נטע

ברקוביץ נירית

ברקוביץ' דוד

ברקל פיה

גבעון מירב

גולד מירב

גורן חגית

גורן עדי

גינוסר-זכאי ורדה

גצלר-יוסף רחל

גרהם ענת, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

גרינגולד גלי

גרינר אורנית

גרניצקי אירנה

דביר יונה

דיאב מוחמד

דמבו רוקמן נועה, הצטיינות

דרום סיגלית

דרור אייל

דרעי עתליה

האשול מונאיה

האשול-שאער תמרה

היילברגר רותם

הלוי-הייטנר הדס, הצטיינות

הראל נטלי

הרדל רולא

וייגרט דליה

וינברג גליה

וינטראוב לילך

ויסברג מלכה

ופניירסקי איבטה, הצטיינות

ורמפלש ענבל

ורסנו לילך

זאבי שגית

ז'ודץ קנדל אורית

זהר תמי

זמיר ברטה

חאג' יחיא זהיר

חביב אללה לואי

חורי רולא

חמל עידית

חסן היאם

טל-טלבינסקי נעמה

יוזף איריס

יוספין טטיאנה, הצטיינות

יורקביץ אורן, מצטיין הדיקן ללימודים מתקדמים

ינאי רננה, הצטיינות

יעקבזון לירן

יעקובי לידיה

יריב טל

כהן אסנת

כהן לאה

כהן שרון

כהן לוינסון דיצה, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

כוכבי ציפורת

כפיר נעמי

כץ ברכה

כץ גלית

להט קרטר שושנה

לווין אדוה

לוין יאיר

לירון נועה, הצטיינות

לשם-שחר קרן

מגידנה אביגיל, הצטיינות

מוכמל עדי, הצטיינות

מור דותן גלית

מזרחי יפעת, הצטיינות

מירום חיה

מלהאוזן חסון ענת

מנדלר טובי

מנחם ששי, הצטיינות

מנספלד ליאת

מערוף מרים

מקא דנה

מרקוביץ סמדר

נחום-ברקוביץ שירלי

נחמני שרון, הצטיינות

נסים-רותם נועה

נפתלי חגית

נרדי יעל

נתיב אורלי

סויסה גל

סטון אסנת

סלם חגית

סלע מיה

סלפטר שרונה

סרפר שרון

עופר יעל

עזרן מאיה

עטאללה מסעד

עמוס אורנה

פז נעה

פינצ'בסקי-ליסון איטה

פינקוביץ שרה

פלד גליה

פלד נעמה

פלדמן ליאת

פלישמן גוסטבו

פנירי כלנית

פסלר אילת

פרוסקורובסקי טטיאנה

פרץ סלטון נורית

צוקר אורית

צימבלמן_ספירא תמי, הצטיינות

צרי חגית

קוחל רינת-בילי

קויפמן ילנה, הצטיינות

קונטס דנה

קורמן-להט הדס

קירילין קסניה

קלו כרמלה

קלמר נורית

קן-דרור ענבל

קפלן אלון

קרייזמן מרים

רובין חגית, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

רודניאנסקי ולדיסלב

רוזנפלד מיכל, הצטיינות

רוזנר גילי

רויטר דלית

רוימי מיכל

רוס ביהרי סאלי

ריטל קלריס

רייטר ליאורה

רינות אפרת

שורצגלס סטייסי

שחם קרן

שחם שושנה

שחר מרגלית

שטטלנדר כרמית

שלו עירית

שלו עפרה

שלו רייטר נועה

שמואלביץ רונית

שמחה מיה

שפירא יעל

שריד מיכל

ששון אטין ליבנת, הצטיינות

תומא נאיפה

תומר אלונה

 

הפקולטה למדעים והוראתם

 

אהרון ליאור

אהרונובסקי אליעזר, הצטיינות יתרה

אליינר ארקדי, מצטיין הדיקן ללימודים מתקדמים

אנקורי דנה

גרשטיין דיאנה

וורטמן איגור

ורניק גיל, מצטיין הדיקן ללימודים מתקדמים

ירניצקי איילת, הצטיינות

לבובסקי איגור

לביא יוסף

לינביץ' נטליה

מורד נגוא

מזור שאול, מצטיין הדיקן ללימודים מתקדמים

סגל אלכסנדר, הצטיינות יתרה

סחייק מירב

ספרי דיאנה

פיסקין מיכאל

פרלשטיין ליליאן

צ'יפצ'ב יורי

קואולמן שלי

קופף נירית, מצטיינת הדיקן ללימודים מתקדמים

רייטמן ויקטוריה